Rejestracja
0 szt.
0,00 PLN   usd eur gbp

adidas Euro 2016 Official Match Ball

kod produktu: AC5415
ocena tego produktu:
Piłka meczowa adidas Euro 2016 OMB.
Mecze na wysokim poziomie wymagają odpowiedniej piłki, która zapewnia precyzyjny lot i miękki kontakt ze stopą. Doskonal swoją grę z oficjalną piłką meczową UEFA EURO 2016™. Ma bezszwową, zgrzewaną powłokę i wymiary spełniające wymogi FIFA.

„Beau Jeu”, czyli w dosłownym tłumaczeniu „piękna gra” – tak nazywa się oficjalna piłka fazy grupowej UEFA EURO 2016™. Jako pierwszy zaprezentował ją światu jeden z najlepszych piłkarzy w historii futbolu – Zinedine Zidane. Francuski mistrz świata i Europy zrobił to za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie.

Wygląd piłki nawiązuje do kraju - gospodarza przyszłorocznego turnieju. Kolorystyka utrzymana jest w narodowych barwach Francji – niebieskim, czerwonym i białym. Uzupełniają je srebrne detale symbolizujące kolor trofeum dla mistrzów Europy - Puchar Henriego Delaunaya. Jeśli dokładniej przyjrzymy się piłce, dostrzeżemy na niej także litery układające się w napis „EURO 2016”.

Cechy produktu:
  • Zgrzewana, bezszwowa powłoka zapewnia bardziej przewidywalną trajektorię lotu, lepszy kontakt i sprawia, że piłka nie pobiera wody z mokrego boiska.
  • Najbardziej zaawansowane materiały użyte do produkcji powłoki, wyściółki i pęcherza nadają jej doskonałe właściwości na boisku.
  • Pozytywne wyniki testów FIFA – obwód, waga, odbicie i absorpcja wody.
  • Piłka meczowa Top.

Klienci, którzy kupili: adidas Euro 2016 Official Match Ball, kupili również:

adidas Mundial Team

adidas Mundial Team

Męskie buty piłkarskie adidas Mundial Team przeznaczone do gry na sztucznych nawierzchniach.

499.00 319,00 PLN

opis kup teraz