Rejestracja
0 szt.
0,00 PLN   usd eur gbp

adidas X 17.1 SG

kod produktu: CP9172
ocena tego produktu:
Męskie buty piłkarskie z kolekcji adidas X 17.1 przeznaczone do gry na grząskich naturalnych nawierzchniach trawiastych.
Roznieć iskrę w grze. Mijaj obrońców niczym błyskawica. Osiągaj niewiarygodne prędkości. Szybkie niczym płomień, ulotne jak dym, buty X poniosą Cię wzdłuż linii boiska, prosto do bramki przeciwnika. Załóż je i rozświetl boisko. Te lekkie jak piórko buty piłkarskie mają jednoczęściową, kompresyjną cholewkę Techfit, która pozwala na szybkie, niesztampowe ruchy. Tekstura Non Stop Grip sprawia, że piłka utrzymuje się przy bucie tak, jak chcesz, a podeszwa zewnętrzna Sprintframe zapewnia przyczepność na miękkiej nawierzchni przy dużych prędkościach.

Cechy produktu:
  • Ciesz się natychmiastowym dopasowaniem dzięki kompresyjnej cholewce Techfit, która idealnie przylega do stopy od razu po założeniu buta.
  • Pleciona cholewka umożliwia naturalną swobodę ruchu stopy, a design do kostki wspiera wyjątkową stabilizację.
  • Jednoczęściowa cholewka zapewnia idealne dopasowanie przy błyskawicznych ruchach.
  • Kontroluj piłkę w każdych warunkach z systemem Non Stop Grip (NSG), czyli cienką warstwą wypukłych punktów na cholewce, dzięki którym piłka idealnie trzyma się stopy.
  • Poruszaj się z niezrównaną szybkością i przyczepnością na miękkich nawierzchniach dzięki niezwykle lekkiej podeszwie zewnętrznej Spintframe dostosowanej do gry na miękkiej nawierzchni.