Rejestracja
0 szt.
0,00 PLN   usd eur gbp

Nike Air Pegasus

kod produktu: 443805-001
ocena tego produktu:
Buty Nike Air Pegasus.
Cechy:
  • Cholewka: Niesamowicie wytrzymały i lekki Nike Flywire zapewnia doskonałe dopasowanie do stopy, zwiększając jednocześnie stabilizację na poziomie śródstopia i redukując wagę buta. Syntetyczne warstwy dla dodatkowego wsparcia, stabilizacji i elastyczności. Zastosowanie konstrukcji na wzór rękawa wewnątrz buta zapewnia jeszcze lepsze dopasowanie do stopy i wygodę podczas biegu. Odblaskowe wstawki zapewniają dobrą widoczność i bezpieczeństwo w czasie wieczornych treningów.
  • Podeszwa środkowa: Poduszka gazowa Air Zoom na poziomie pięty chroni mięśnie i stawy zapewniając dodatkowo doskonałą sprężystość. Nowa, bardzo responsywna pianka Premium Cushlon na całej długości zapewnia dodatkową amortyzację i ochronę przed wstrząsami. TPU Midfoot shank – płytka z termoplastycznego poliuretanu na poziomie śródstopia wspiera łuk główny stopy oraz umożliwia rotację śródstopia względem pięty w osi strzałkowej.
Dostosowana do męskiej stopy platforma uderzeniowa Crash Pad świetnie amortyzuje siłę uderzenia stopy o podłoże oraz znacznie ułatwia rozpoczęcie prawidłowego procesu przetaczania.
  • Podeszwa zewnętrzna: BRS 1000 guma węglowa sprawia, że podeszwa buta nie zetrze się szybko i dłużej będzie można w nim trenować. Waflowy profil zapewnia doskonałą przyczepność przy bieganiu oraz częściowo tłumi uderzenia stopy o podłoże. Pogłębione poprzeczne i podłużne nacięcia podeszwy ułatwiają przetaczanie stopy zgodnie z jej naturalnym ruchem.
Do wykonania podeszwy użyto materiałów przyjaznych środowisku naturalnemu.