Rejestracja
0 szt.
0,00 PLN   usd eur gbp

Nike Hypervenom Phantom II FG

kod produktu: 747213-703
ocena tego produktu:
Buty piłkarskie z kolekcji Nike Hypervenom Phantom.
Zaprojektowane z myślą o zdobywcach bramek męskie buty piłkarskie na twardą murawę Nike Hypervenom Phantom II zapewniają maksymalną zwinność i doskonałe czucie piłki.

Cechy produktu:
  • Kołnierz Dynamic Fit dopasowuje się do kostki jak skarpeta, a zintegrowane linki Flywire utrzymują stopę w miejscu.
  • Rewolucyjna, teksturowana cholewka 3-D z technologią All Conditions Control (ACC) pomaga zachować kontrolę nad piłką zarówno w suchych, jak i mokrych warunkach. Technologia NikeSkin gwarantuje lepsze dopasowanie do stopy i bardziej naturalne odczucia.
  • Rozdzielona płytka i wzór bieżnika umożliwiają szybką reakcję, która pomaga znaleźć wolne miejsce wśród zbliżających się obrońców. Kształty i wzór rozmieszczenia kołków zaprojektowano z myślą o nagłych zmianach kierunku ruchu z szybszym startem i najlepszym czasem reakcji. Nacięcia w przedniej części płytki umożliwiają gwałtowne odbicia z palców, co przyspiesza sprint.
  • Korki zapewniające przyczepność na twardej murawie (FG) są przeznaczone do użytku na krótkiej murawie, która bywa mokra, ale nie błotnista
Anatomicznie prawidłowy kształt zapewnia idealne dopasowanie.
  • Profilowana, perforowana wkładka z wbudowaną osłoną pięty zapewnia bezpieczne dopasowanie i zmniejszony nacisk kołków.
  • Nylonowy szkielet z podstawą z materiału Pebax ® zapewnia wsparcie i dynamikę.


W odpowiednim dobraniu rozmiaru pomoże Ci tabela rozmiarów Nike.