Rejestracja
0 szt.
0,00 PLN   usd eur gbp

Nike Mercurial Superfly FG

kod produktu: 641858-580
ocena tego produktu:
Buty piłkarskie Nike Mercurial Superfly.
Męskie buty piłkarskie na twardą murawę Nike Mercurial Superfly zaprojektowane dla napastników grających w ataku oferują rewolucyjne dopasowanie i uczucie bosych stóp. Są wyposażone w lekką warstwę z włókna węglowego umożliwiającą osiągnięcie wybuchowej szybkości.

Cechy produktu:
  • Jednoczęściowa cholewka Flyknit bez języka doskonale łączy obszary wentylowane, elastyczne i podtrzymujące. Obrzeże Dynamic Fit dopasowuje się do kostki jak skarpeta i utrzymuje stopę w miejscu.
  • Teksturowana cholewka łączy w sobie trzy technologie – Flyknit, NikeSkin i All Conditions Control (ACC) – które zapewniają najlepszy kontakt stopy z piłką w suchych i mokrych warunkach.
  • Niezwykle dynamiczna i lekka płytka z włókna węglowego umożliwia szybki bieg w dowolnym kierunku. Bieżnik wielokierunkowy wyposażony jest w bezpośrednio wtryskiwane rowki, które szybko się zagłębiają i uwalniają, zapewniając wyjątkowe przyspieszenie.
  • Lekka wkładka z perforacją odzwierciedla kształt stopy, zapewniając komfort i amortyzację.
  • Korki zapewniające przyczepność na twardej murawie (FG) są przeznaczone do użytku na krótkiej murawie, która bywa mokra, ale nie błotnista.


W odpowiednim dobraniu rozmiaru pomoże Ci tabela rozmiarów Nike.