Rejestracja
0 szt.
0,00 PLN   usd eur gbp

Reusch Re:pulse Prime S1 Finger Support

kod produktu: 3670200-767
ocena tego produktu:
Rękawice bramkarskie Reusch Re:pulse Prime S1 Finger Support.
Cały ładunek wiedzy i doświadczenia Reusch'a wychodzi w czasie tej eksplozji mocy! Stworzone zgodnie z najlepszymi standardami, przy użyciu nowoczesnych technologii, materiałów oraz specjalistycznych rozwiązań. Tę rękawice zostały wyprodukowane dla najlepszych światowych bramkarzy. Wyraźne, głośne i szokujące kolory tylko podkreślają ich styl. Przygotuj się i bądź gotowy na wielką interwencję.

Cechy produktu:
  • Pianka: S1-Supersoft - pianka lateksowa zalecana do gry na naturalnej nawierzchni trawiastej. Poprzez swoją bardzo miękką strukturę zapewnia pewny chwyt, posiada wysokie właściwości tłumiące oraz cechuje się wysoką odpornością na ścieranie.
  • Krój: Expanse Cut - specjalny rodzaj cięcia znany z zewnętrznych szwów, które odpowiadają za zwiększenie powierzchni chwytnej rękawicy.
  • Zapięcie: Wrist Bandage full strap - zapięcie z elastycznym bandażem zapewniające dodatkową ochronę i optymalne dopasowanie do nadgarstka.
  • Materiał zewnętrzny: Latex.
  • Dodatki:

Reusch Finger Support - "lżejsza" technologia ochrony palców. Konstrukcja ta zamontowana jest na stałe i w znacznym stopniu zwiększa stabilizację palców.

AirVentSystem - technologia zapewniająca maksymalną wentylację wewnątrz rękawicy. Wysoce oddychalny materiał typu Airmesh okrywa cały materiał znajdujący się na bokach palców, zapewniając optymalną wentylację w środku rękawic.

Thumbflex
  • Produkowane rozmiary: 7,5-11.