Rejestracja
0 szt.
0,00 PLN   usd eur gbp

Wymiana lub zwrot produktów

Jeśli stwierdzisz, że artykuły zakupione w naszym sklepie internetowym nie spełniają Twoich oczekiwań (z zastrzeżeniem użycia zgodnego z ich przeznaczeniem), możesz je zwrócić lub wymienić w terminie 14 dni od daty ich otrzymania.

Zwrot lub wymiana produktu w określonym wyżej terminie odbywa się według następującej procedury:

1. Upewnij się, że produkt zwracany lub przeznaczony na wymianę jest w oryginalnym opakowaniu, posiada oryginalne i dołączone etykiety, nie nosi śladów użytkowania.
Pamiętaj, że pudełko jest nieodzownym elementem produktu i również nie może nosić żadnych oznak zniszczenia. Taśma naklejona bezpośrednio na pudełko produktu niszczy je.
2. Wypełnij formularz zwrotu (który wysłaliśmy wraz z zamówieniem lub pobierz go ze strony poniżej) i dołącz go do przesyłki zwrotnej wraz z dokumentem zakupu.
3. Przesyłkę możesz nadać w dowolnym urzędzie pocztowym jako list polecony ekonomiczny lub paczkę pocztową ekonomiczną na adres:

PHU KRAKSPORT
ul. Gromadzka 54
30-719, Kraków

Uwaga! Nie odbieramy paczek wysłanych za pobraniem.

4. Przy wymianie koszty wysyłki do naszej firmy pokrywa Kupujący natomiast wymieniony towar jest odsyłany na koszt firmy KRAKSPORT.

5. Czas oczekiwania na zwrot pieniędzy wynosi 14 dni od dnia odbioru przez nas zwrotu lecz robimy wszystko aby on nastąpił w terminie nie przekraczającym 3 dni robocze.


pobierz PROTOKÓŁ ZWROTU / WYMIANY

Dodatkowe i szczegółowe informacje dotyczące zwrotu lub wymiany znajdziesz w Regulaminie sklepu internetowego kraksport.pl.


S

S

199.00 139,00 PLN

opis

549.00 299,00 PLN

opis kup teraz
XL

XL

229.00 149,00 PLN

opis kup teraz